Chór Lutnia
W chórze mieszanym Lutnia śpiewa ponad 40 osób. Posiada ponad 70-letnią tradycję. Bezkonfliktowo integruje trzy pokolenia miłośników muzyki, którzy śpiewem oddają cześć Panu Bogu i wyrażają swoją tożsamość i przynależność do Kościoła.

Głównym celem działalności chóru jest służba liturgii poprzez oprawę muzyczną nabożeństw w całym roku kościelnym w macierzystej parafii, kościołach filialnych oraz w świątyniach regionu.

Chór Lutnia jest wartościową inicjatywą pielęgnującą chrześcijańskie dziedzictwo kulturowe.

Zespół serdecznie zaprasza w swoje szeregi wiernych (niezależnie od wieku) obdarzonych czystym głosem, którzy pragną chwalić Pana wspólnym śpiewem. Będąc chórzystą możesz służyć bliźniemu, wspólnocie parafialnej, a nade wszystko Panu Bogu.

PRÓBY
Próby chóry "Lutnia" odbywają się w każdy wtorek od godziny 17.00 w sali Jana Pawła II (Sejmowa 7)

Przyjdź i śpiewaj z nami!